7x7 made in china :D

Обговорення різноманітних моделей кубиків
UDALOV
Повідомлень: 33
З нами з: 23 вересня 2010, 21:42
Найкращий час: 0:33

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення UDALOV »

очень дорого. Дороже чем в куб
Igor
Повідомлень: 16
З нами з: 14 березня 2010, 17:17
Найкращий час: незнаю

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення Igor »

Ну тогда вот ещё!http://www.pickegg.com/wholesale/yj-7x7x7-seven-layer-professor-magic-cube-puzzle-game.html
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення wcaroman »

навіть не знаю куди й написати...
мабуть-що напишу в цю тему, бо здається на цю тему колись скаржився Вердес, бо вона вискакує на першу позицію в гуглі якщо запитати "7x7 made in china" *CRAZY*

почитав я сьогодні теми на форумі http://speedsolving.com стосовно підробок під V-Cube, і побачив, що там всі досить агресивно налаштовані. майже всі повідомлення людей, які купляють китайські підробки оскаржуються і попадають під жорстку критику, причому не тільки адміністрації, а і пересічного люду. цікаво, чому це відбувається?
можливо через те що сполучені штати - це країна злочинців та адвокатів (як я зрозумів, більшість користувачів з америки), і їх хлібом не корми дай повідстоювати чиїсь права?
а можливо тому що Вердес на чолі з адміністрацією форуму правильно "виховали" користувачів протягом кількох років? чи це просто рівень соціальної свідомості?
я не дуже розумію..
тому питання перше: що саме винайшов вердес? ось посилання на його патент.. може хтось захоче почитати http://www.v-cubes.com/pdf/European_patent.pdf
питання друге: що саме вважається підробкою і після чого новий продукт можна вважати таким, щоб його можна було запатентувати знову? я спробую дізнатись у знайомого з патентного фонду, може він щось підкаже.. але якщо у когось є якісь думки чи відповідні знання - вислювлюйтесь.

авжеж, підробки це погано і все таке інше, і мабуть у Вердеса не вистачає грошей для того, щоб запустити серійне виробництво інших моделей (як я зрозумів в нього їх від 2х2х2 до 11х11х11, і навіть є кубик Рубіка).
але ж конкуренція має бути, і якщо китайці роблять якісь нововведення, які роблять куби кращими, то це також заслуговує на увагу. чи ні?
конкуренція примушує компанії покращувати свій сервіс, і є рушієм прогресу. але звісно це мають бути легальні методи, що не можна сказати про китайців.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення Artificial »

wcaroman писав:є кубик Рубіка).

Я бы оценил, их продукция никогда (6ку в расчёт не берём) говном не была.
wcaroman писав:але ж конкуренція має бути, і якщо китайці роблять якісь нововведення, які роблять куби кращими, то це також заслуговує на увагу. чи ні?
конкуренція примушує компанії покращувати свій сервіс, і є рушієм прогресу. але звісно це мають бути легальні методи, що не можна сказати про китайців.

Монополия - это плохо. И пока был лишь Вердес, все хвалили кубы. А то, что сейчас все большие кубы - модифицированные В-кубы, это значит, что не додумались пока что до чего-то нового. Будем ждать.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення ArbAlet69 »

Вердес багато в чому правий, він захищає свою інтелектуальну власність. Конкуренція повинна відбуватись на чесних умовах, я це кажу і вірю в це, хоча використовую багато підробок.
Зображення
Зображення
basilmv
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2012, 12:51
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення basilmv »

to ArbAlet69
ввиду появления нескольких семерок на ГРЕТСКУ.ком (бывший фэдбас). Что же лучше взять: ЮДЖИ, КУБТВИСТ или ЛАНЛАН? (Я собираю не на скорость.) Обзоры семерок твои смотрел. Из них понял что особых предпочтений у тебя нет (ну кроме любимого викуба :) ). ЛАН - лучше крутится, за счет более тонких деталей, а Ю - просто хороший куб.
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення ArbAlet69 »

чесно кажучи, вони практично однакові, але поки що я схиляюсь до YJ
Зображення
Зображення
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення wcaroman »

мені також здалося, що більшість схиляється до YJ, хоча здається чемпіони світу складають вікубами.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Artificial
4x4x4
Повідомлень: 1296
З нами з: 17 квітня 2010, 09:05
Найкращий час: 9.96
Кубик 3x3: MoYu Weilong
Звідки: Александрия
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення Artificial »

wcaroman писав:мені також здалося, що більшість схиляється до YJ, хоча здається чемпіони світу складають вікубами.

Модифицированными.
3х3: 9.96 / 14.90 / 16.48 / 17.72
Sq-1: 7.19 / 27.04 / 30.03 / 35.34

http://www.worldcubeassociation.org/res ... 2011KALI01
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 7x7 made in china :D

Повідомлення ArbAlet69 »

або логотипи клеють)
Зображення
Зображення
Відповісти