Стіл замовлень

Якщо Ви хочете купити кубик, але не знаєте де, тоді Вам сюди
Відповісти
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Стіл замовлень

Повідомлення wcaroman »

 Як зв`язатись?
Роман Остапенко
+380 97 988 89 00
http://vkontakte.ru/wcaroman
http://www.facebook.com/wcaroman
Приватні повідомлення: wcaroman
Електронна пошта: ostapenko@cubing.com.ua
ICQ: 296740538
skype: wcaroman


Правила столу замовлень


1. Допомагаю в оформленні замовлень з інтернет-магазинів.
1.1. Заявки на оформлення подаються виключно через методи комунікації, що вказані вище.
1.2. Коментарі в темі призначені лише для відгуків і питань.
1.3. Реклама заборонена.

2. Відповідальність:
2.1. Якщо замовлення не приходить, я буду домагатись повторної відправки.
2.2. Якщо будь-який товар в замовленні прийде пошкоджений, то Ви повинні вислати фотографію, і я буду домагатися повторної відправки цього товару.
2.3. Відповідальності за правильність Ваших даних не несу. Якщо Ви написали ПІБ, індекс чи адресу з помилками - то це Ваша вина.
2.4. Не несу відповідальності, якщо Ви поклали гроші не на той рахунок.

3. Процедура оформлення замовлення:
3.1. Методами комунікації, що вказані вище, Ви залишаєте замовлення у вигляді: посилання на лот, кількість, пункт призначення.
3.2. Я перевіряю, скільки це буде коштувати в гривнях (враховуючи курси конвертації валют), і пишу Вам цю суму.
3.3. Якщо Ви згодні, наступним повідомленням і залишаю Вам реквізити оплати.
3.4. Після цього Ви вносите 100% передоплату + за кожне замовлення я беру 10%, але не менше 20 грн. Ви відповідальні за зберігання чека оплати, доки я не підтверджу грошовий переказ.
3.5. Після передоплати необхідно повідомити наступні дані: ПІБ українською (або тією мовою, громадянином якої країни Ви є), адресу українською, поштовий індекс, контактний телефон.

Вартість і термін доставки залежить від інтернет-магазину і в кожному випадку прораховується окремо.

Користуючись столом замовлень Ви підтримуєте Фонд Швидкубінгу України
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Baro
2х2х2
Повідомлень: 466
З нами з: 17 жовтня 2009, 10:23
Найкращий час: Все по переду
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Миколаїв
Контактна інформація:

Re: Стіл замовлень

Повідомлення Baro »

дуже гарно що можеш заказувати іншим!
...лучше быть мёртвым, чем вторым...

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
basilmv
Повідомлень: 6
З нами з: 09 березня 2012, 12:51
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Стіл замовлень

Повідомлення basilmv »

Если у Вас есть платежная карта уровня Visa Classic, Mastercard Maestro, у Вас хватит знаний и терпения чтобы зарегистрировать в платежных системах PayPal и Google Chekout и пройти все подтверждения и проверки, либо Вы настолько уверенны в своих силах и рискнете оплатить с карточки напрямую, у Вас хватит сообразительности чтобы определиться с тем какую-же головоломку Вы хотите приобрести, хватит терпения, любознательности и удачи для того чтобы выбрать сайт на котором стоит заказать головоломки, пройти все этапы покупки на сайте и потом в течении 3-4 недель испытывать муки неизвестности (когда же соберут и вышлют посылку, еще не трекается, трекается но еще не в Украине, почему-же не меняется статус уже 10 дней и т.д.) или в конце концов Вы состоятельный человек и можете себе позволить купить эти головоломки в Украине, то эта тема не для Вас.
Забыл, еще в случае недоставки посылки за 45 дней прийдется открыть диспут, потом перевести ее в претензию и попытаться взыскать деньги с магазина или повторную отсылку (і все це на рідній англійській мові).
Если же Вы не обладаете каким ли атрибутом или умением из вышеперечисленных, увы я тоже не обладаю всем из вышеперечисленного, то рекомендую Вам воспользоваться услугами wcaroman'а, что я собственно и сделал.
Прочитав данную тему и не увидев в ней особой активности, я просто посетил оба сайта из топика данной темы.
Выбрал те головоломки которые меня заинтересовали. И даже имея опыт самостоятельного заказа с данных сайтов решил обратиться за помощью к автору данной темы за помощью, по Skype.
Роману я задал уточняющие вопросы, какие головоломки лучше выбрать и получил исчерпывающие ответы.
Отослал ему ссылки на выбранные головоломки и он посчитал по ценам указанным на сайте (курс доллара 8,1) + его комиссия 10%.
Головоломок было полтора десятка и сумма оказалась красивой - 999грн.
Оплатил я через кассу приватбанка, заплатив комиссию 5грн.
Учитывая то, что я проделал это в пятницу после 14-00 (в Китае уже было 20-00), мои обе посылки трекнулись уже через 6 дней (довольно оперативно).
На две бандероли я сам захотел разбить. Каждая была со своим трек-номером.
В общей сложности ровно через 3 недели обе заказные бандероли я получил в своем отделении укрпочты.
Все головоломки пришли согласно заказа, все крутится, в пути ничего не повредили
Таким образом я стал обладателем нужных мне предметов за символические 10%.
Я доволен, дети тоже.
Зображення
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Стіл замовлень

Повідомлення ataman »

Заказував через алукрета 7х7 шш. Куб сподобався. Доставка також. Заказав 3 травня, 5-го відправили, а 16 прийшла уже почтальйонка з посилкою)))) тобто доставка - 13 днів. Все пройшло оперативно, дякую.
Roma_Pobotin
Повідомлень: 1
З нами з: 25 червня 2012, 21:04

Re: Стіл замовлень

Повідомлення Roma_Pobotin »

Замовив через Романа square 1 - mf8 - посилка дійшла дуже швидко,приблизно за тиждень...Кубом дуже задоволений,і дуже задоволений обслуговуванням...Дякую!
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Стіл замовлень

Повідомлення wcaroman »

З цього моменту на постійній основі працює стіл замовлень.
Користуючись сервісом Ви підтримуєте Фонд Швидкубінгу України
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
Nick
Повідомлень: 1
З нами з: 07 жовтня 2012, 14:11
Найкращий час: 30 sec
Кубик 3x3: Dayan Guhong
Контактна інформація:

Re: Стіл замовлень

Повідомлення Nick »

Заказывал 3х3х3 Dayan Guhong Magic cube через Алукрета. Остался довльным)
jeka.m82
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2012, 15:31

Re: Стіл замовлень

Повідомлення jeka.m82 »

Заказывал DaYan V ZhanChi 57 см, цветной пластик без стикеров,и Shengshou 3x3x3 black через Алукрета!Кубиками очень доволен,даян режет не реальные углы.Шенг шоу тоже ни капельки не разочаровал,даже наоборот очень доволен,не хуже чем на видео в интернете.Углы срезает не намного хуже даяна,хотя разница в цене не плохая.Хорошее качество и не дорого,советую добавить шш 3x3 в продажу на форуме!За все большое спасибо!
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Стіл замовлень

Повідомлення ataman »

Заказував змазку. Прийшла через 2 тижні, ціла. Дякую)
Shad
Повідомлень: 1
З нами з: 01 лютого 2013, 12:12
Найкращий час: незнаю

Re: Стіл замовлень

Повідомлення Shad »

Заказывал Teraminx MF8, сотрудничеством доволен.
Відповісти