Це питання останнім часом цікавить все більшу і більшу кількість людей.
У цій статті ми спробуємо коротко і доступно пояснити всі можливі шляхи отримання улюблених головоломок.
Головоломки можна купити:

  • на форумі українських швидкуберів у розділі “Барахолка“;
  • в інтернет-магазинах;
  • у звичайних магазинах.

1. Барахолка

Це розділ форуму, де ви можете купити або замовити будь-які головоломки, що Вас цікавлять. Тут також можна замовити кольорові наклейки, сенсорні таймери, змащувачі, а також знайти необхідні Вам запчастини для головоломок. Щоб зробити замовлення треба написати у відповідній темі, або зв’язатись з продавцем через приватні повідомлення, попередньо зареєструвавишись на форумі.

2. Інтернет-магазини

Якщо магазин розташований в Китаї, то головоломки там відносно дешеві, але суттєвим мінусом є час доставки, який зазвичай сягає 20-60 календарних днів, а також вірогідність не отримати належний товар.
В українських інтернет-магазинах ціни вище, але приємно здивує термін доставки 1-3 календарних днів, в залежності від компанії, що здійснює перевезення.
Існує безліч інтернет-магазинів, які гуртом та вроздріб торгують головоломками. Але ми радимо купити кубик Рубіка в одному з перших магазинів в Україні та Києві — Cut Corner Cubes!
Знайти повний список магазинів, інструкції про те, як замовити, обговорити якість, асортимент, дізнатись де знайти потрібний товар, приєднатися до колективного замовлення Ви завжди можете на форумі у розділі “Де і що купити?“.
Замовити головоломки можна самостійно, а можна скористатись столом замовлень. В цьому випадку Ви можете бути впевнені у правильності оформлення замовлень, та у разі виникнення якихось проблем – у їх негайному вирішенні. Це – насамперед економія Вашого часу та впевненість в правильних діях!

3. Звичайні магазини

Деякі головоломки можна знайти в дитячих та іграшкових магазинах, у магазинах подарунків, на книжкових ринках, на виставках або в кіосках “Преса”. Асортимент зазвичай не широкий, але кожен може знайти щось своє.

Успіхів всім!