Шановний швидкуберу!

Сталося так, що ми тепер не просто купка людей що складають кубики Рубіка та інші головоломки – ми тепер спільнота. Спільнота з великої літери, якою я дуже пишаюсь, і розвитку якої я намагаюсь віддавати весь свій вільний час. У нас навіть є офіційне ім’я – Громадська організація “Київський швидкубінг” (для тих хто вперше чує – посилання) і це дуже великий крок вперед. Але юридична сторона питання, оформлення документів, всілякі реєстрації в органах – процес дуже затяжний, враховуючи стан речей в країні і “неймовірний” ентузіазм чиновників, які так і жадають тобі допомогти.

В планах – створення рахунку ГО “КШ”, на якому ми будемо зосереджувати громадські кошти. Але немає сенсу чекати появи офіційного рахунку (який безумовно буде створений через деякий час), і кошти потрібно збирати вже зараз.
Якщо в когось виникає питання “навіщо нам гроші?“, тоді подумайте, скільки ресурсів необхідно для того, щоб організувати змагання? З неба нічого не падає, і на все потрібні гроші. В найближчому майбутньому планується закупівля таймерів з килимками, а також дисплеїв.

На даний момент є два шляхи поповнення Фонду. Це:

1. Добровільні внески.

Найзрозуміліший пункт. Все за власним бажанням. До речі у статуті громадської організації “Київський швидкубінг” внесок члена організації є добровільним. Ми вважаємо безкоштовність дуже суттєвим фактором розвитку спільноти.
Ви можете допомогти нам поповнивши один з нижченаведених рахунків, а у разі виникнення питань або пропозцій Ви завжди можете зв’язатись з нами.
Приватбанк (грн): 5168 7420 6200 6360 (Остапенко Роман Володимирович)
WebMoney WMU (грн): U333805767666
WebMoney WMR (руб): R385295743313
WebMoney WMZ ($): Z422490690751
Яндекс.Деньги (руб): 410011160604483

2. Розміщення реклами на головній сторінці сайту.

Якщо ви бажаєте розмістити тематичну рекламу на головній сторінці сайту – зв’яжіться з адміністрацією.
Початкова вартість такої послуги – 100 грн/місяць, і може зростати в залежності від рівня.

Поточний баланс коштів завжди можна буде побачити на головній сторінці сайту, а більш детальну статистику – за посиланням.

Наостанок, невеличкий FAQ (взято з форуму):

  Q: Не розумію що за фонд, його мета?
  A: Мета: фінансова підтримка швидкуберського руху. Наприклад, закупівля обладнання для проведення змагань, зменшення витрат пов’язаних з відвідуванням чемпіонатів Світу, Європи і т. ін.

  Q: Що я втрачаю?
  A: Нічого.

  Q: Що я отримую?
  A: Загальне визнання і майбутню підтримку.