Враховуючи суспільну думку та бажання швидкуберів мати власні атрибути, у вересні 2010 року ентузіастами Романом mouse Романовим та Романом wcaroman Остапенком був створений макет футболки української спільноти швидкуберів.
Обговорення велося на форумі у відповідній темі де макет і був остаточно затверджений.

Друк

Технологій друку на футболках існує досить багато (Ви можете ознайомитись з ними самостійно перегляшувши кілька посилань), але ми радимо скористатися послугами термодруку.
Термодрук – це технологія, при якій зображення спочатку друкується на спеціальній плівці, потім при потребі ножицями вирізаються непотрібні (фонові) частини зображення, а потім під спеціальним термопресом зображення переноситься на тканину. Коштує таке задоволення приблизно 50 грн за аркуш формату А4.
Таким чином, друк спереду та сзаду буде коштувати близько 100 грн.

Футболки

Можливий друк на своїх футболках, або на футболках, що пропонує компанія-друкар.
У разі замовлення друку на своїй футболці, необхідно використовувати футболки виключно зі 100% бавовни, без усіляких позначень, нашивок, наліпок тощо. Іноді компанії, що пропонують послуги друку, можуть висувати свої вимоги, тому це необхідно уточнювати при замовленні.
Вартість бавовняних футболок без емблем та логотипів від 20 грн.

Макети

Лицьова сторона макету однакова для всіх швидкуберів, але задня сторона різниться ім’ям, прізвищем та ВАК-профілем. Нижче наведені макети в усіх можливих форматах, і Ви самі можете змінити задню сторону макету, але якщо у Вас виникають складнощі з редагуванням макету, звертайтесь за допомогою на форум у відповідну тему.

Adobe Illustrator CS5 (.ai)

front_rgb.ai | back_rgb.ai
front_cmyk.ai | back_cmyk.ai

Adobe Illustrator CS5 & Corel Draw X4 (.eps)

front_rgb.eps | back_rgb.eps
front_cmyk.eps | back_cmyk.eps

JPEG (.jpg)

   

Пробна версія (для тестового друку)

Кінцевий результат